عناوین و نتایج مرتبط

:: شناسایی شایستگی های رهبران Leadership
:: توانمندسازی بنیادین مدیران
:: شناسایی توانمندی های ذاتی مدیران
:: حل و فصل مشکلات شرکا در سازمان
:: عارضه یابی و حل و فصل مشکلات داخلی سازمان
:: نحوه تعامل مناسب مدیران با پرسنل
:: ارائه استراتژیهای توسعه ای رهبران به روش 363
:: مهارتهای مصاحبه
:: تجزیه تحلیل شغل و تطبیق پروفایل شغل با شاغل
:: چگونگی تشکیل تیم جهت افزایش اثر بخشی کار گروهی
:: کاهش تنش و تعارض به طریق علمی در فرد و سازمان
:: افزایش انگیزه و رضایتمندی
:: افزایش میزان سطح فروش
:: استراتژیهای منحصر به فرد برای حفظ و جذب هر مشتری (به روش دیسک)
:: شناسایی الگوی مدیریتی مدیران
:: مدل رفتاری دیسک
:: بهره وری
:: استخدام علمی
:: منابع انسانی
:: دوره آموزشی
:: ارتباط موثر
:: کانون ارزیابی
:: کارگروهی
:: مشاوره
:: مدیریت
:: مدیریت تعارض و استرس
:: مدل رفتاری آزمون دیسک
:: فروش
:: کوچینگ
:: مدیریت زمان
:: انگیزش
:: توانایی ذاتی
:: Inscape-Wiley
:: DiSC Inscape

معرفی گروه مدیریتی آرشیام

گروه مدیریتی آرشیام با مدیریت جناب رضا حجتی بعنوان اولین فرد در کشور بحث مدل رفتاری دیسک  (Disc) را درسال 1383 ادامه

چگونه افراد اهل فن و متبحر را در زمینه آموزش جامع و کامل مدل رفتاری دیسک (Disc) شناسایی کنیم؟

خوشبختانه در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوزی شاهد رشد روز افزون علوم رفتاری در راستای بهبود وارتقاء … ادامه

معرفی کتاب 8 بعد رهبری، ترجمه استاد رضا حجتی

      8 بُعد رهبری استراتژی های disc رضا حجتی8 بُعد رهبری استراتژی های disc رضا حجتی رهبر تک بعدی نباشید

کتاب 8 بّعد رهبری

خدای بزرگ را شاکریم تا با گذشت بیش از 25 سال کار، تلاش، مطالعه و تحقیق و افتخار همکاری و مشاوره با بسیاری ازشرکتهای برتر کشور و برگزاری  بیش از 500 دوره آموزشی مرتبط در سطح ملی ،  اینک این توفیق را داریم تا با معرفی یکی از ارزنده ترین و کاربردی ترین کتابها در زمینه مهارتهای رهبری و طریقه به کار گیری آن، شالوده تجارب و دستاوردهای خودمان را در این زمینه با مدیران و کار آفرینان عزیز کشور به اشتراک بگذاریم.

کتاب 8 بُعد رهبری حاصل پژوهشهای بیش از 40 سال شرکت Inscape می باشد و در زمره کتابهای تحول آسا در مهارتهای رهبری برای استفاده هم در محیط کار و هم در محیط غیر کار می باشد. شاید یکی از مهمترین دلایل آن روش تهیه این کتاب است که در نتیجه مصاحبه با بیش از 27 هزار رهبر در دنیا طی 10 سال گردآوری شده است. رهبران موفقی که به بیان دلایل موفقیت ها و شکست های خود در سازمانهای تحت رهبری خود پرداخته اند و امروز، این تجارب آنها در قالب مدلی جامع درآورده شده است و به صورت “درسهای بسیار آموزنده” فرصت ارتقاء مهارتهای کاربردی رهبری را برای علاقه مندان به این حوزه فراهم آورده است.

با خواندن کتاب مذکور ابتدا نسبت به انواع سبکهای رهبری آشنا می شوید. سپس از بین این 8 بُعد، سبک رهبری خود را شناسایی می کنید و در نهایت بر اساس بُعد اصلی رهبری خود، برگه پنجم کتاب به شما پیشنهاد می کند که کدام فصلها را می بایست بخوانید تا بتوانید درسهایی بیاموزید که کارایی شما را در امر رهبری ارتقاء دهد. در واقع این کتاب برای هر شخص فصلهای خاص مربوط به او را پیشنهاد می دهد و برای هر درس یک مطالعه موردی نیز ذکر می کند و از این منظر کم نظیر است. توصیه ای که به شما عزیزان داریم این است که قبل از شروع به خواندن کتاب ابتدا به برگه پنجم کتاب با تیتر “خلاصه روش مطالعه کتاب 8 بُعد رهبری” مراجعه فرمایید. راهنماییهای لازم را دریافت خواهید کرد.

در پایان از آنجایی که امروزه مدیران برای موفقیت بیشتر در سازمان علاوه بر نقش “مدیر” می بایست نقش “رهبری” را نیز به خوبی بیاموزند و آن را اجرا کنند لذا خواندن این کتاب نفیس را به همه شما مدیران، کارآفرینان، مسئولان و دست اندرکاران چرخه صنعت کشور و سایر علاقه مندان به این حوزه پیشنهاد می کنیم.

با آرزوی سربلندی برای ملت بزرگوار ایران

نخستین سخن چون گشایش کنیم     جهان آفرین را ستایش کنیم

 راستی و درستی در فکر و رفتار

هموطنان شایسته و فرهیخته ایران زمین تواناییها و قابلیتهای بسیار زیادی دارند که به حق در مسیر درست، ایران و ایرانی را در داخل و خارج از کشور سرافراز می کند. به همین منظورگروه مدیریتی آرشیام در راستای خدمت به هموطنان گرانقدر در ایران رسالت خود می داند که تجربیات داخلی و بین المللی خود را اگر چه اندک، با کمال افتخار در اختیار فرهیختگان، پیشروان دانش رهبری و مدیریت و علاقمندان توسعه توانمندیهای فردی و سازمانی این مرز و بوم قرار دهد. امروزه در دنیا یکی از برجسته ترین و مهمترین نکات در دانش رهبری و مدیریت تمرکز بر مباحث رفتاری است. همانطور که خود بخوبی می دانید مباحث رفتاری از نوع مطالبی نیستند که فقط در گرو آموزش و بیان مطلب باشد (برخلاف دروس مهندسی و پزشکی…). مدرسین مباحث رفتاری باید خود، الگوی کار و آموزشهای خود نیز باشند، بعبارت ساده تر حرف آنها در کارگاههای آموزشی و عمل آنها در واقعیت باید یکی باشد تا آموزشهای آنها اثربخشی لازم را داشته باشد. مشابه چنین شرایطی را در خانواده مشاهده می کنیم. مثلا پدر یا مادر نمی توانند از فرزندشان مطلب یا عملکردی را بخواهند که خود آنرا انجام نمی دهند، مثلا بگوید “دروغ نگو و خود دروغ بگوید” یا “تقلب نکن و خود تقلب کند” . با چنین رویکردی نباید از فرزند خود انتظاری غیر از عدم انجام آن کار را داشته باشیم. در واقع دراین رویکرد نقض غرض صورت گرفته است.

ادامه

 پیام نوروزی 1400 … ادامه

Every Thing DiSC® Management

این گزارش با کشف الگوی مدیریتی مدیران، راهکارهایی مؤثر در راستای مدیریت افراد با تجربه و کم تجربه ارائه می‌دهد.

more

DiSC® Classic 2.0

این گزارش با استفاده از مدل رفتاری DiSC، و با کشف توانمندی‌ها و اولویتهای مدل های رفتاری(تیپ های شخصیتی) مختلف، به افزایش اثربخشی افراد در محیط کار و خارج از محیط کار کمک می‌کند.

more

Time Mastery Profile

این گزارش با کشف عادات رفتاری و ارائه برنامه عملیاتی برای تغییر و بهبود آنها، کمک به استفاده بهینه از زمان می‌نماید.

more

Every Thing DiSC® 363 For Leaders

این گزارش با کشف سبک رهبری مدیران، سه استراتژی منحصر به فرد برای بهبود اثربخشی ارائه می‌دهد.

more

Every Thing DiSC® Sales

این گزارش با کشف الگوی رفتاری مشتریان باعث حفظ و جذب مشتری می‌شود.

more

Every Thing DiSC® Work of Leaders

کار رهبران با استفاده از چارچوب چشم انداز، هم مسیری و اجرا، رهبران را تشویق می‌کند تا با درک از ویژگی‌های رفتاری مدل رهبری خود به چگونگی افزایش اثر بخشی خود آگاه شوند.

more