عناوین و نتایج مرتبط

:: شناسایی شایستگی های رهبران Leadership
:: توانمندسازی بنیادین مدیران
:: شناسایی توانمندی های ذاتی مدیران
:: حل و فصل مشکلات شرکا در سازمان
:: عارضه یابی و حل و فصل مشکلات داخلی سازمان
:: نحوه تعامل مناسب مدیران با پرسنل
:: ارائه استراتژیهای توسعه ای رهبران به روش 363
:: مهارتهای مصاحبه
:: تجزیه تحلیل شغل و تطبیق پروفایل شغل با شاغل
:: چگونگی تشکیل تیم جهت افزایش اثر بخشی کار گروهی
:: کاهش تنش و تعارض به طریق علمی در فرد و سازمان
:: افزایش انگیزه و رضایتمندی
:: افزایش میزان سطح فروش
:: استراتژیهای منحصر به فرد برای حفظ و جذب هر مشتری (به روش دیسک)
:: شناسایی الگوی مدیریتی مدیران
:: مدل رفتاری دیسک
:: بهره وری
:: استخدام علمی
:: منابع انسانی
:: دوره آموزشی
:: ارتباط موثر
:: کانون ارزیابی
:: کارگروهی
:: مشاوره
:: مدیریت
:: مدیریت تعارض و استرس
:: مدل رفتاری آزمون دیسک
:: فروش
:: کوچینگ
:: مدیریت زمان
:: انگیزش
:: توانایی ذاتی
:: Inscape-Wiley
:: DiSC Inscape

به نام ایزد یکتا

ضمن تقدیم  پیام ادب و تبریک گرم و صمیمانه حلول سا ل 1398 و آرزوی همۀ خوبان برای ملت بزرگ، غیور و سرافراز ایران زمین، امید است سالی همراه با سلامتی، سرشار از رویکرد مثبت، پرانرژی، مملو از شادی  و توام با پایداری و استواری پیش رو داشته باشیم. نیک دانستیم در اغاز سال نو بجای تشریفات و تعارفات مرسوم، هفت نکته کلیدی و ضروری را در کنار افکار مثبت شما فرهیختگان گرامی از ایزد منان در جهت انجام آن ها یاری بجوییم:

  • برای داشتن جامعه ای سالم و پویا هر فکر و عملی را از خودمان شروع کنیم. با رفتاری مناسب و درخور، سلامتی جسم و روح خود را تضمین کنیم. پس در آغاز هر کاری به منافع و ارزشهای خود و ذی نفعان بطور منصفانه توجه کنیم و تعمق کنیم که آیا می پسندیم خودمان مفعول آن کارباشیم؟ نگوییم چرا این فرد یا آن فرد اینکار را می کند؟ اول از خودمان خودمان شروع کنیم. از خود سوال کنیم آیا من برای مملکت در حال گام برداشتن در مسیر درست هستم و آینده ای نیکو را برای فرزندانمان رقم می زنم (منصفانه)؟ و یا خود را در جهت دلخواه توجیه می کنم که فقط …؟
  • آگاهی و درستکاری: با آگاهی صحیح، افراد بسمت درستکاری هدایت می شوند و از عواقب واقعی هر کاری مطلع می شوند. می دانیم که پیامد عدم صداقت و درستکاری، سیاهی خواهد بود.

 

     3- درایت  و خلاقیت، 4- استقامت و سخت کوشی، 5- مثبت اندیشی و طراحی آینده خوب، 6- انگیزه و انرژی، 7- گذشت ، نوعدوستی  و کمک به دیگران

تاریخ کهن و دیرینه ایران زمین نشان از این داردکه ملت ما هزاران سال را با آگاهی، استقامت، حوصله، داریت، خلاقیت، شکوفایی و بهینه سازی به سرانجام رسانده و نو کرده است. این سال فرخنده را در شرایطی آغاز می کنیم که محدودیتهای زیادی از جمله تحریمهای ظالمانه عرصه را بر ملت بزرگ ایران تنگ کرده است. اما همانطور که از قدرت تاریخی و دیرینه مردم ایران زمین انتظار داریم باری دیگر ایران و ایرانی عظمت این سرزمین پهناوررا به رخ جهانیان خواهند کشید و نشان می دهند که چگونه تهدیدات را به فرصت تبدیل می کنند.

اگرچه این مهم نیازمند سخت کوشی بسیار زیاد و خستگی ناپذیرآحاد ایرانیان خواهد بود، ملت بزرگوارایران با رویکردی مثبت به کمک هم و دست در دست هم، گره از مشکلات  کشور عزیزمان می گشایند. فکر کنیم چگونه می توانیم به دیگران کمک کنیم و بتوانیم مشکلی از مشکلات آنان کم کنیم. نیک بیندیشیم و از آغاز سال 1398 هر کاری که انجام می دهیم، این سوال کلیدی را از خود بپرسیم ” آیا این کار من باعث ناراحتی یا ایجاد مشکل  برای هموطن من نمی شود؟”  مراقب باشیم این کار برای دیگران مشکل و برای من سود و راحتی بهمراه نداشته باشد. اگر اینچنین شد بیاد بیاوریم که امروز من سود و راحتی را برای خود به ارمغان می آورم ولی آیا در آینده نیز همین منوال ادامه خواهد داشت؟

تو نیکی می کن و در دجله انداز    که ایزد در بیابانت دهد باز

از این دست می دهیم و از آن دست می گیریم. چه خوب و چه بد.

چه نیکو است که ازابتدای سال 1398 فعالیتهای خوب و درستی را که آغاز می کنیم از درون و بیرون خوشحال باشیم همچنین شکر گزار از سلامتی که ایزد منان به ما عطا فرموده و شکر آنرا با انرژی زیاد خود و خوشحالی از دیگر نعمات، رقم زنیم. درستکاران را احترام و تشویق و افرادی که در راه نادرست هستند، هدایت به درستی و در صورت ماندن در ناآگاهی، بی توجهی کنیم. انرژی  خود را با پایداری و تلاش مضاعف صرف امور صحیح و با نیت خالصانه برای مردم  و کشور کنیم که عامل  خشنودی خواهد بود. با گذشت، نوعدوستی، احسان به افراد و درایت به ضعیف کردن و حذف شیطان درون  و بیرون رویم  که پاداشی بس نیک بصورت درونی، معنوی و مادی برای ما به ارمغان خواهد آورد.

با آرزوی سالی بسیار بهتر از سالیان گذشته

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه مدیریتی آرشیام جهان می باشد و استفاده از کلیه محتوای سایت با اجازه کتبی امکان پذیر است و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.