توضیح کلی پیرامون کارگاه‌های بین‌المللی

این بخش یکی از تأثیر‌گذار‌ترین خدمات این گروه می باشد که بطور عینی، ملموس و واقعی به توسعه افراد کمک خواهد کرد. اثر بخشی و کارایی بالا و قابل سنجش در کنار استانداردهای مطلوب کیفی و از آن مهمتر اجرای حرفه ای دوره‌ها توسط اساتید با تجربیات مدیریتی بیش از 20 سال از جمله تمایزات این بخش می‌باشد.  با توجه به سنگینی بعضی از مباحث مذکور (علی رغم اینکه در ابتدا بسیار ساده بنظر می رسند)، ضرورت حضور چنین اساتیدی الزامی می‌باشد.

گروه مدیریتی آرشیام به نمایندگی از شرکت Inscape با برگزاری کارگاه‌ها‌ی بین‌المللی کاربردی به ارتقاء توانمندی‌های مورد نیاز افراد می‌پردازد. لازم به ذکر است که این دوره‌های بین‌المللی توسط جمع کثیری از متخصصین علوم مدیریت، جامعه ‌شناسی و روان‌شناسی شرکت Inscape با استانداردهای بالایی در بیش از 60 کشور دنیا در حال اجرا است و گروه مدیریتی آرشیام با همان استانداردها اما بصورت بومی شده و مطابق با نیاز صنعت کشور این کارگاه‌های بین‌المللی را ارائه می نماید. یکی از مهمترین ویژگیهای این کارگاه‌های بین‌المللی، تنوع بالا و جامعیت آنها در زمینه‌ مهارتهای مدیریتی می‌باشد. لذا افراد در صورت نیاز به هر گونه توسعه در مهارتهای مدیریتی از منظر شایستگیهای رهبری و مدیریت قادر به استفاده از این کارگاه‌های بین‌المللی می‌باشند. اگرچه مجموعه دوره ‌‌ها به هم مرتبط می‌باشند و بسیار کاربردی و دارای نتایج مشخصی هستند اما بطور جداگانه نیز قابل اجرا می‌باشند.

سایر ویژگیهای بارز این کارگاه‌های بین‌المللی شامل زود بازده بودن، ایجاد بهبود طی دوره، قابلیت استفاده در محیط کار و خارج از محیط کار، استفاده از فیلمهای آموزشی خاص شرکت Inscape  در ارائه مفاهیم، اجرای دوره به شکل کارگاهی و ادامه دار بودن ارتباط ما با مشتری، گرفتن بازخورد و پایش نتایج بعد از پایان کارگاه‌ها می‌باشد.

مدیران شرکت‌‌ها با گذراندن پکیج ‌های کامل و بین‌المللی گروه‌ مدیریتی آرشیام، قادرند تا بصورت کاربردی و عملی بدون نیاز به مطالعه مطالب پیجیده مدیریتی و در مدت زمانی کوتاه (با بکار گیری آن طبق دستورات ارائه شده) جمعی از مهمترین شایستگی‌ها و مهارتهای رهبری و مدیریتی که در هر سازمان بزرگ و کوچک برای افراد خود نیازمند آن می‌باشند را کسب نمایند و از بسیاری از دوره‌های آموزشی جزیره‌ای بی‌نیاز خواهند گردید.

توجه: به اطلاع می‌رساند بعضی از اشخاص حقیقی و حقوقی با کسب اطلاعات به شکل مستقیم و غیر مستقیم از کارگاهها و پروفایلهای گروه مدیریتی آرشیام اقدام به ارائه آن ها بدون اخذ مجوز از گروه، درنظر نگرفتن استاندارد‌های موجود و عدم رعایت حق کپی رایت نموده‌اند. طبیعی است این روند از لحاظ علمی، شرعی و قانونی مورد تائید نمی‌باشد و تطابقی با قوانین جمهوری اسلامی ایران و استانداردهای دنیا ندارد. لذا بدینوسیله به اطلاع همگان می‌رساند مسئولیت این عملکرد غیر استاندارد و نتایج حاصل از آن به عهده خودشان می‌باشد و گروه مدیریتی آرشیام هرگونه ارتباط بین این اشخاص حقوقی و حقیقی را با خود و شرکت Inscape رد می‌نماید.

 

2 پاسخ
 1. سیاوش
  سیاوش says:

  اقای حجتی عزیز لطفا ارتباط خود با شرکت inscape را حداقل به صورت کپی توافقنامه خود و یا قراداد و یا نمایندگی در سایت قرار بفرکایید تا ارتباط خودتان روشن شود .
  البته این شرکت inscape هم یک برند در تولید دانش مدیریت محسوب نمی شود .
  در کتاب خود حتی مجوز ترجمه از صاحب اثر به فارسی را هم قرار ندادید که این خود شرع و اخلاق را زیر پا گذاشته است .
  بماند که نظریات این کتاب می تواند در محیطهای صنعتی به کار رود یا خیر که این هم جای خیلی حرف دارد .
  قصدم فقط این بود که بگویم حق تالیف و حق فکر را از خود شروع کنید این برای بازاریابی شرکت خودتان هم خوب هست .

  پاسخ
  • N Rahimi
   N Rahimi says:

   با عرض سلام و وقت بخیر و عذرخواهی بابت تأخیر در پاسخگویی ، خواهشمند است تلفن خود را درصورت تمایل جهت پاسخگویی به سوالات ارسال یا در صورت امکان با شماره های 22910382 ، 22910373 تماس حاصل بفرمایید.
   با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *