Everything DiSC® Team View

everything-disc-team-view-مدل رفتاری

گروه بندی : ابزارهای مدیریتی بر اساس مدل رفتاری
مشخصه: Everything DiSC® Team View

یک از ابزارهای بسیار کاربردی و قابل استفاده برای مدیران سازمان ها استفاده از مدل رفتاری کارکنان در Team View است. همانطور که در شکل بالا ملاحظه می کنید . گروه مدیریتی آرشیام برگه هایی بنام Team View در اختیارتان قرار می دهد. که مجموعه ای از مدل های رفتاری کارکنان شما است. وکافی است با داشتن آنها خیلی سریع گراف مدل رفتاری آنها را پیدا کنید. و در جهت بکار بردن تکنیک دیسک از آنها استفاده کنید.

شما می توانید تنها با نگاه کردن این گرافها سبک رهبری مرثر برای هر فرد را اتخاذ کنید.

و در جهت برقراربی ارتباط مؤثر با قدم بردارید. براحتی تعارضات ممکنه را کاهش دهید. و در صورت نیاز با دانستن اهداف و نگرانی های  گراف او کمک کنید. تا در محیط کارش کارآمدتر ظاهر شود.

چنانچه نیاز به انگیزه مند کردن او داشتید با مراجعه به مدل رفتاری وی، روش آن را انتخاب کنید. تا بهترین خروجی حاصل گردد.

این گزارش شامل نمایش گروهی‌

از نمودارهای دایره‌ای EVERYTHING DiSC تک تک افراد گروه به تفکیک اسم می‌باشد. این گزارش صفحه ای Team View نام دارد. مدیران می توانند برای داشتن مدل رفتاری افراد قسمت خود بصورت یکجا از این گزارش استفاده کنند. با استفاده از این گزارش کارکنان در جهت اتخاذ سبک رهبری درست با آنها، برقراری ارتباط مؤثر، مدیریت تنش و تعارض، شناخت اهداف و نگرانی های افراد، تفسیر درست عملکرد کارکنان، شناخت راههای درست انگیزه مند کردن کارکنان بر اسا س Team View آنها و ،،،. قد شایسته ای بر دارند.

داشتن چنین گزارشی برای مدیران بسیار لازم و ضروری است. و استفاده از این گزارش آنها را در رسیدن به رهبری قوی و شایسته کمک خواهد کرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با این گروه تماس حاصل بفرمایید.

برای دسترسی به ابزارهای مدیریتی کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *